„Pravý mistr není ten, kdo má nejvíce žáků, ale ten, který vytváří nejvíce mistrů.“

O mně

Jmenuji se Jiří Macháček a obchodníkem jsem od roku 1993. Od roku 2005 se věnuji převážně intradennímu obchodování E-mini trhů a tudíž disponuji rozsáhlými zkušenostmi z intradenního obchodování.

 

Nebudu Vám tvrdit, že jsem nejlepší trader na světě, ani mistr světa v technické analýze. Ani že můj obchodní systém je jediný na světě, se kterým lze vydělávat.

 

Protože jsem se celý předchozí život věnoval obchodu a jednání s lidmi a trading je přeci jenom samotářská profese, rozhodl jsem se navázat kontakt s ostatními tradery a podělit se o mé pracně získané vědomosti s ostatními tradery, čímž došlo také na splnění mého speciálního závazku.

Když jsem se totiž rozhodl věnovat tomuto bussinesu, uzavřel jsem sám se sebou následující závazek v rámci doporučení z knihy Napoleona Hilla – Myšlením k bohatství:

„Jako protihodnotu jsem připraven poskytovat nejefektivnější služby, jakých jsem schopen, v nejlepší možné kvalitě a nejvyšší možné kvantitě a to při učení ostatních traderů umění číst trhy a vydělávat na burze.“

Díky tomuto závazku vznikla E-mini Trading Academy a také tyto stránky, kde budu poskytovat všemožnou podporu ostatním traderům na nelehké cestě k profitabilnímu tradingu.

 

  • Když už jsem se do tohoto projektu pustil, rozhodl jsem se připravit komplexní vzdělávací projekt tak, jak by si jej já sám představoval ve svých začátcích.
  • Také si myslím, že už bylo načase, aby v ČR někdo nabízel komplexní tradingové vzdělání, bez cíle vydělávat na zájemcích o tento byznys formou dalších a dalších pokračování.

 

Mým cílem je tak především předat Vám během jednoho kurzu a za minimální cenu, kompletní know-how včetně všech pokročilých technik, s jehož pomocí se budete schopni zařadit mezi konzistentně profitabilní obchodníky na e-mini trzích.

Proto také budu v rámci pokračování akademie a dalšího rozvoje absolventů na těchto stránkách denně prezentovat své obchody, včetně jejich komplexního rozboru.

 

Přeji Vám mnoho úspěchů na nelehké cestě mezi profitabilní tradery.

 

Jiří Macháček

 

Novinky

Trading Academy vyhlašuje termíny seminářů na první pololetí roku 2017!
19.12.2016

I v roce 2017 budou mít zájemci možnost zúčastnit se prezenční formy kompletní Trading Academy v rámci víkendového bloku pořádaného v jednom místě.

 

Pokud chcete výrazně pokročit na Vaší cestě k profitabilnímu tradingu a využívat naši unikátní následnou podporu, přihlašte se zde:

Termíny seminářů a přihláška na semináře Trading Academy

Přijeďte na pracovně – relaxační setkání intradenních traderů!
11.04.2016

Ve dnech 11. 6 - 12. 6.2016 pořádáme již pátý ročník celostátního setkání intradenních traderů TRADING CAMP 2016!

Cílem setkání je kromě pracovní části, především výměna zkušeností a navázání nových kontaktů mezi jednotlivými účastníky, protože trading je přeci jenom samotářská profese a každá příležitost k výměně zkušeností se může hodit.

 

Více informací zde:

Trading camp 2016

 

 

Trading Academy slaví 5 narozeniny!
05.04.2016

V rámci oslavy tohoto výročí přinášíme naprosto mimořádnou nabídku - 50% slevu na vzdělávací programy Trading Academy!

Jestliže tedy objednáte a uhradíte některý z vzdělávacích programů do konce května, ušetříte celých 50%!

 

 

Pokud chcete vyrazně pokročit na Vaší cestě k profitabilnímu intradennímu tradingu, přihlašte se ZDE.

Od 1.4.2016 bude poplatek za data trhu e-mini Russell 2000 zvýšen na 110,- USD/měsíc
17.03.2016

Malé zamyšlení nad tím, co to vlastně znamená pro tento trh a intrday obchodníky si můžete přečíst zde.

Nový článek v sekci pro absolventy!
01.03.2016

V sekci pro absolventy naleznete nový článek na téma - Aktuální SR a mini SR v RTH


webdnes.cz
®2011, tradingacademy.cz