„Pravý mistr není ten, kdo má nejvíce žáků, ale ten, který vytváří nejvíce mistrů.“

Osobní coaching - mentoring

Speciální nabídka v rámci Trading Academy!

Osobní coaching - mentoring - Vaše jedinečná šance na rychlý postup na cestě k Vašemu cíli.

  • Osobní coaching je určen zejména pro pokročilejší tradery, kteří se  již v tradingu orientují, znají základní pojmy a výrazy používané v tradingu a mají jisté zkušenosti s obchodováním v živém trhu, případně v simulovaném režimu, ale konzistentní  výsledky se u nich zatím bohužel nedostavují.
  • Osobního coachingu se mohou zúčastnit i začátečníci, po nezávazném posouzení úrovně jejich znalostí vybereme a přizpůsobíme varian.
  • V rámci programu mentoringu získáte detailní přístup k mému tradingu, každodenní rozbor mého live obchodování a komentář každé absolventovy obchodní seance na burze, včetně kompletního přístupu k mému obchodnímu plánu a systému.
  • Po dobu osobního coachingu budeme společně  konzultovat Váš trading a upravíme jej tak, abyste byli připraveni na samostatné ziskové obchodování.

I já jsem si při svých začátcích na vlastní kůži vyzkoušel, jak je těžké dosáhnout úspěchu, když začínající trader nemá možnost konzultovat svůj trading s někým zkušeným. S někým, kdo Vás seznámí s opravdu podstatnými aspekty obchodování na burze. S někým, kdo nestranně a nezávisle posoudí Váš trading a pomůže Vám tak na cestě k Vašemu cíli, tedy ke konzistentně profitabilnímu tradingu.

V rámci Trading Academy jsem dostal několik žádostí traderů o konzultaci, o rady jak řešit různé problémy, které se při tradingu objevují, ať už jde o problémy v oblasti technického vybavení, při stavbě obchodního systému, či problémy psychologické. S několika lidmi jsem to vyzkoušel a protože i mně to přineslo mnoho nových zkušeností, rozhodl jsem se nakonec rozšířit mou pomoc těm, kteří to myslí s tradingem vážně a chtějí uspět v tomto těžkém byznysu. Celý program osobního coachingu jsem se snažil připravit přesně tak, jak bych si já sám představoval podporu v mých začátcích.

  • V průběhu osobního coachingu obdržíte kompletní základ k ziskovému obchodování.
  • Dozvíte se vše podstatné o trzích a o nezbytných součástech profitabilního obchodování
  • Identifikujeme a přesně pojmenujeme chyby a nedostatky ve všech oblastech Vašeho tradingu, které poté postupně společně odstraníme.
  • Výsledkem bude Váš konzistentní profitabilní trading, přinášející pravidelné měsíční profity.

Toto je odměna pro tradery, kteří budou dodržovat mé rady a doporučení a plně spolupracovat během coachingu.

Bližší informace naleznete zde: O co jde?

webdnes.cz
®2011, tradingacademy.cz