„Pravý mistr není ten, kdo má nejvíce žáků, ale ten, který vytváří nejvíce mistrů.“

Vítejte v Trading Academy!

Na internetu se můžete setkat s nepřebernou nabídkou seminářů na téma obchodování na burze. Bohužel po obeznámení se s většinou z nich se nemohu zbavit dojmu, že jejich primárním účelem není vydělat peníze absolventům, nýbrž jejich tvůrcům. Stovky účastníků, obecné informace dostupné ve všech příručkách, vstupy založené na překřížení linek a čar indikátorů bez ohledu na podstatu a aktuální situaci trhu. Spousty postupů a přístupů, povětšinou vyžadující další pokračovací kurzy, samozřejmě za další poplatek.

Přitom při svých začátcích by každý začínající trader nejvíce ocenil jasné, ucelené a lety praxe prověřené informace o tom, co je opravdu důležité, co funguje a co ne.

Proto vznikly tyto stránky a Trading Academy.

Trading Academy poskytuje komplexní vzdělání v rámci intradenního obchodování.

Můžete si zvolit takový způsob vzdělávání, jaký vám nejvíce vyhovuje:

 • Pravidelné "živé" kurzy za osobní účasti profitabilního obchodníka, autora tohoto serveru, jejichž nedílnou součástí je též diskuse s účastníky a zodpovězení všech otázek k probíranému tématu.
 • On-line webináře s možností účasti přímo z Vašeho domova, zachovávající všechny výhody živých kurzů.
 • Osobní přístup v rámci individuálního školení v individuálních termínech a následný mentoring.

První část Trading Academy I. - Intradenní Trading od A do Z přináší v ČR naprosto unikátní kurz "All inclusive", který obsahuje veškeré podstatné informace o technice obchodování, potřebné ke konzistentnímu ziskovému obchodování na finančních trzích. V rámci jedné ceny a jednoho senimáře, nebo webináře se dozvíte vše potřebné o všech základních pilířích ziskového obchodování, včetně všech "nuancí" a pokročilých technik jinde nabízených za tučný příplatek a ve většině podobných seminářů naprosto přehlížené, základní podstatě fungování trhů. To vše promítnuté do obchodní strategie v komplexním obchodním systému KISS, který postupně vzešel z dlouholetých zkušeností při každodenních reálných obchodech na finančních trzích. Obchodní systém KISS je poměrně jednoduchý a srozumitelný, přesto plně sofistikovaný.

Přestože je kurz zaměřen na obchodování E-mini trhů, prezentované informace vychází ze základní podstaty fungování trhů a obchodu vůbec, tudíž fungují podobně na všech burzovních trzích.

O všemožných indikátorech, trendových čárách a dalších základních technikách se můžete dočíst kdekoliv, ale absolvováním Trading Academy I. získáte právě všechny opravdu podstatné informace.

V tomto díle Trading Academy se totiž dozvíte ÚPLNĚ VŠE, co je naprosto podstatné k vašemu úspěchu.

 • Seminář je sestaven přesně tak, jak bych si já sám představoval seminář ve svých začátcích!
 • Všechny potřebné informace na jednom místě, v rámci jednoho semináře! Vstupy, výstupy i filtrace! Vše za jednu cenu!
 • ŽÁDNÉ POKRAČOVÁNÍ VÝUKY OBCHODOVÁNÍ ZA DALŠÍ POPLATEK!  Ani pokračování tohoto pokračování!

Seminář Trading Academy I. - Intradenní trading od A do Z - obsah

Druhá část Trading academy II. - psychologické aspekty tradingu je věnována psychologii obchodování, která je pro dosažení konzistentních profitů minimálně stejně důležitá, jako použitý obchodní systém. My Vám nebudeme tvrdit, že uspět je snadné, naopak, víme ze své vlastní zkušenosti, že značná část úspěchu na burze je otázkou správného nastavení své psychiky do souladu s realitou na trzích a právě v tom Vám může velmi značně pomoci tento seminář.

Oba díly Trading Academy jsou koncipovány jako ryze praktické, zaměřené na konkrétní, jednoduché a funkční techniky a praktické ukázky a cvičení. Všechny prezentované techniky jsou prakticky vyzkoušeny a prověřeny roky praktického používání. Na základě prezentovaných přístupů a rad ušetříte roky práce, stresu a velmi, velmi mnoho peněz.

Obsah semináře naleznete zde:

Seminář Trading AcademyII. - Psychologické aspekty tradingu - obsah

Ovšem absolvováním Trading Academy naše podpora na cestě ke konzistentnímu profitabilnímu tradingu nekončí! My přinášíme podporu v ČR naprosto nevídanou!

 • Každý absolvent živé formy kurzu obdrží obsáhlý tištěný manuál s kompletím obsahem kurzu a může se tak k jeho obsahu neomezeně vracet.

 • Každý absolvet kurzu také obdrží CD s obchodním deníkem v excelu a také se screeny obchodních dní s kompletním rozborem našich obchodů za poslední rok

 • Každý absolvent on-line formy kurzu bude mít nadále přístup k záznamu webináře pro možnost neomezeného opakování výuky

 • Každý absolvent jakékoliv formy výuky také bude mít i nadále přístup ke každodennímu rozboru všech našich konkrétních obchodů dle systému KISS na trhu E-mini Russel 2000, jejich počet od začátku fungování tohoto webu již překročil 1500!
 • Tento přístup mají všichni absolventi po neomezenou dobu a ZDARMA!
 • V rámci diskuse pro účastníky Trading Academy též probíráme obchody našich absolventů včetně praktických rad, jak zlepšit jejich obchodování.
 • Trading academy také přináší garanci, v ČR naprosto nevídanou! Pokud se Vám v průběhu semináře bude zdát, že Vám jeho obsah nijak nepomůže a nebudete s jeho úrovní spokojeni, můžete  kdykoliv odejít a my Vám vrátíme peníze zpět!

V sekci

 

Info o cenách a termínech naleznete zde:

Termíny seminářů a přihláška na semináře Trading Academy

 

Novinky

Trading Academy vyhlašuje termíny seminářů na první pololetí roku 2017!
19.12.2016

I v roce 2017 budou mít zájemci možnost zúčastnit se prezenční formy kompletní Trading Academy v rámci víkendového bloku pořádaného v jednom místě.

 

Pokud chcete výrazně pokročit na Vaší cestě k profitabilnímu tradingu a využívat naši unikátní následnou podporu, přihlašte se zde:

Termíny seminářů a přihláška na semináře Trading Academy

Přijeďte na pracovně – relaxační setkání intradenních traderů!
11.04.2016

Ve dnech 11. 6 - 12. 6.2016 pořádáme již pátý ročník celostátního setkání intradenních traderů TRADING CAMP 2016!

Cílem setkání je kromě pracovní části, především výměna zkušeností a navázání nových kontaktů mezi jednotlivými účastníky, protože trading je přeci jenom samotářská profese a každá příležitost k výměně zkušeností se může hodit.

 

Více informací zde:

Trading camp 2016

 

 

Trading Academy slaví 5 narozeniny!
05.04.2016

V rámci oslavy tohoto výročí přinášíme naprosto mimořádnou nabídku - 50% slevu na vzdělávací programy Trading Academy!

Jestliže tedy objednáte a uhradíte některý z vzdělávacích programů do konce května, ušetříte celých 50%!

 

 

Pokud chcete vyrazně pokročit na Vaší cestě k profitabilnímu intradennímu tradingu, přihlašte se ZDE.

Od 1.4.2016 bude poplatek za data trhu e-mini Russell 2000 zvýšen na 110,- USD/měsíc
17.03.2016

Malé zamyšlení nad tím, co to vlastně znamená pro tento trh a intrday obchodníky si můžete přečíst zde.

Nový článek v sekci pro absolventy!
01.03.2016

V sekci pro absolventy naleznete nový článek na téma - Aktuální SR a mini SR v RTH


webdnes.cz
®2011, tradingacademy.cz